ארצות-הברית »

לוס אנגלס

בישול עם ילדים

בישול עם ילדים

השוואת מחירים מלונות בעולם

טיול ברומא

טיול ברומא 

בא לכם רומנטיקה במיטבה? מרגישים צורך להתאוורר ולהיות בלי הילדים, הלחצים של היומיום, החשבונות והעבודה ולטוס למקום שבו רק שניכם תהיו במרכז?- רומא היא המקום!

להמשך קריאה


24 שעות אחרונות בניו יורק

טיול בניו יורק 

נותרו 24 שעות. עדיין אין שמלה, בגדי חורף ולפחות שני זוגות נעליים. אנחנו קמים בבוקר במלון המדהים שלנו אמריטניה שנמצא במרכז ניו יורק ולמרות הלחץ של העזיבה אנחנו לא מוותרים על הגראנדה לאטה והבייגל עם גבינת הפילדלפיה המעלפת בסטארבקס שמתחת למלון.

להמשך קריאה


תאילנד ארץ הפינוקים

תאילנד 

כל מי שרוצה נופש/ים/אוכל טוב/מסג'ים/פינוקים/בילוים וכדומה מוזמן לגן העדן הטרופי תאילנד. לטיול יצאנו שני זוגות, בטיסת אל על לבנגקוק ומשם טיסת המשך עם "תאי אייר" לפוקט . לאחר הרבה שעות טיסה התמקמנו במלון "פאטונג ביץ" הקרוב לים (מיקום מצויין, לא יקר ומעולה).

להמשך קריאה


הוסיפו את העסק שלכם לאתר - חינם

לוס אנגלס

לוס אנג'לס למטייל

יוניברסל סטודיו לוס אנגלס 

שולטים בכל הפרטים במדורי הרכילות? שולפים את הנייד כשאתם רואים את אלון אבוטבול ברוטשילד? לוס אנג'לס היא גן עדן עבורכם. להתחכך במפורסמים ומפורסמות ובין לבין ברבבות יפים ויפות אלמונים שמגיעים לעיר כדי לפרוץ ולהתגלות כ"דבר הבא". הגיוון הרב בקהילות המרכיבות את לוס אנג'לס מבטיח אירועי תרבות ססגוניים וקצב מסחרר ובין לבין תוכלו להתרשם גם ממכוניות פאר וכבישים מהירים שמתאימים להן, בתי פאר ואינספור אתרי שעשועים ובידור. בלוס אנג'לס הפנטזיות הן מציאות והמציאות מבוימת כיאה לעיר שהיא בירת הקולנוע והבידור העולמי. עד שתגיע המזוודה במסוע - טיפל'ה על עיר הסרטים: העיר השנייה באוכלוסייתה בכל ארצות הברית מונה כ-4 מיליון תושבים ונחשבת לבירת החוף המערבי כולו. לוס אנג'לס מורכבת מאוסף של קהילות ופרברים השונים זה מזה באופיים וסגנונם. התיירות היא מקור ההכנסה הגדול ביותר בלוס אנג'לס ומלבד אורלנדו, זו העיר עם מספר אתרי השעשועים והבידור הגדול ביותר בארה”ב. בנוסף יש בה מוזיאונים מעניינים, חופי ים יפים ובקרבתה הרים מושלגים. לוס אנג'לס מהווה גם נקודת מוצא מצוינת לטיולים באתרים רבים בקליפורניה.

להמשך קריאה    

מפת העיר לוס אנגלס

בניית אתרים: אורן וסרשפרונג - www.joomla-israel.co.il