ברזיל »

ריו דה ז'נרו

בישול עם ילדים

בישול עם ילדים

השוואת מחירים מלונות בעולם

טיול ברומא

טיול ברומא 

בא לכם רומנטיקה במיטבה? מרגישים צורך להתאוורר ולהיות בלי הילדים, הלחצים של היומיום, החשבונות והעבודה ולטוס למקום שבו רק שניכם תהיו במרכז?- רומא היא המקום!

להמשך קריאה


24 שעות אחרונות בניו יורק

טיול בניו יורק 

נותרו 24 שעות. עדיין אין שמלה, בגדי חורף ולפחות שני זוגות נעליים. אנחנו קמים בבוקר במלון המדהים שלנו אמריטניה שנמצא במרכז ניו יורק ולמרות הלחץ של העזיבה אנחנו לא מוותרים על הגראנדה לאטה והבייגל עם גבינת הפילדלפיה המעלפת בסטארבקס שמתחת למלון.

להמשך קריאה


תאילנד ארץ הפינוקים

תאילנד 

כל מי שרוצה נופש/ים/אוכל טוב/מסג'ים/פינוקים/בילוים וכדומה מוזמן לגן העדן הטרופי תאילנד. לטיול יצאנו שני זוגות, בטיסת אל על לבנגקוק ומשם טיסת המשך עם "תאי אייר" לפוקט . לאחר הרבה שעות טיסה התמקמנו במלון "פאטונג ביץ" הקרוב לים (מיקום מצויין, לא יקר ומעולה).

להמשך קריאה


הוסיפו את העסק שלכם לאתר - חינם

ריו דה זנרו

ריו דה ז'נרו למטייל

ריו דה ז'נרו למטייל 

 

ריו לעולם תהיה ידועה בזכות הקרנבל המפורסם שלה והוא אכן מרהיב ביופיו אך הרקדניות והרקדנים החטובים המפליאים לפזז ותלבושותיהם הצבעוניות הם אך חלק מקסמי העיר הזו המכונה בפי תושביה cidade maravilhosa (העיר המופלאה). גם אם לא תלגמו אפילו טיפת קשסה או קפיריניה - ריו תשכר אתכם. תשכר אתכם ביופי הרי הגרניט עליהם ומסביבם היא בנויה הגולשים אל מפרצים יפהפיים. ריו תשכר אתכם בחופיה המזמינים, בתצפיות שהיא מספקת מהר הקורקובדו ומהר הסוכר אבל גם ובעיקר מאנשיה והפולקלור שבה - בלתי אפשרי שלא להידבק ביופי, בחושניות ובשמחה המאפיינים את המקומיים. ריו היא עיר של תענוגות - ריקודים, ים וכדורגל. יש בה הוד, פאר ושמחה לצד עוני, עזובה סמים ויאוש. נפלאותיה ונוראותיה גלויות לעיני כל – ומה שנורא נורא אך מה שנפלא נפלא מאד. "הנהר של ינואר" – שמה של העיר ניתן לה על ידי הספן הפורטוגלי דה למוש שחשב את מפרץ הענק לנהר. גם אם בטעות – "הנהר של ינואר" הוא שם הולם לעיר הזו – שאנשיה ומבקריה לא פעם יוצרים נהרות אדם אם בריקודיהם ואם בזרימתם למרקאנה – איצטדיון הכדורגל הגדול בעולם...

להמשך קריאה 

מפת העיר ריו דה זנרו

בניית אתרים: אורן וסרשפרונג - www.joomla-israel.co.il