יוון »

רודוס

בישול עם ילדים

בישול עם ילדים

השוואת מחירים מלונות בעולם

טיול ברומא

טיול ברומא 

בא לכם רומנטיקה במיטבה? מרגישים צורך להתאוורר ולהיות בלי הילדים, הלחצים של היומיום, החשבונות והעבודה ולטוס למקום שבו רק שניכם תהיו במרכז?- רומא היא המקום!

להמשך קריאה


24 שעות אחרונות בניו יורק

טיול בניו יורק 

נותרו 24 שעות. עדיין אין שמלה, בגדי חורף ולפחות שני זוגות נעליים. אנחנו קמים בבוקר במלון המדהים שלנו אמריטניה שנמצא במרכז ניו יורק ולמרות הלחץ של העזיבה אנחנו לא מוותרים על הגראנדה לאטה והבייגל עם גבינת הפילדלפיה המעלפת בסטארבקס שמתחת למלון.

להמשך קריאה


תאילנד ארץ הפינוקים

תאילנד 

כל מי שרוצה נופש/ים/אוכל טוב/מסג'ים/פינוקים/בילוים וכדומה מוזמן לגן העדן הטרופי תאילנד. לטיול יצאנו שני זוגות, בטיסת אל על לבנגקוק ומשם טיסת המשך עם "תאי אייר" לפוקט . לאחר הרבה שעות טיסה התמקמנו במלון "פאטונג ביץ" הקרוב לים (מיקום מצויין, לא יקר ומעולה).

להמשך קריאה


הוסיפו את העסק שלכם לאתר - חינם

רודוס

רודוס למטייל

פלדיום רודוס 

כילדים אנו לא תופסים משמעותו של "קו אופק" וחושבים שהשמש באמת שוקעת בים – הולכת לתפוס כמונו תנומה. ובכן, על פי האגדה, מפגשם של הליוס אל השמש ושל הנימפה רודה – הניב את רודוס – ובהתאם זהו אי יפהפה, שחופיו הממכרים שטופי שמש ואדמתו הפוריה מצמיחה פרחים נפלאים. פרט לחופשת בטן גב מפנקת ממש, של שמש ורביצה בחוף, אוכל מצויין לצלילי מוזיקה יוונית ובילויים סוערים בלילה, ברודוס אפשר גם לטייל בזמן אלפי שנים אחורה ולחוש בקסמי האתרים הארכיאולוגיים השונים והמיוחדים ובהם טביעות האצבע הן של הנצרות והן של האיסלאם...

 

 

להמשך קריאה 

מפת העיר רודוס

בניית אתרים: אורן וסרשפרונג - www.joomla-israel.co.il