צכיה »

פראג

בישול עם ילדים

בישול עם ילדים

השוואת מחירים מלונות בעולם

טיול ברומא

טיול ברומא 

בא לכם רומנטיקה במיטבה? מרגישים צורך להתאוורר ולהיות בלי הילדים, הלחצים של היומיום, החשבונות והעבודה ולטוס למקום שבו רק שניכם תהיו במרכז?- רומא היא המקום!

להמשך קריאה


24 שעות אחרונות בניו יורק

טיול בניו יורק 

נותרו 24 שעות. עדיין אין שמלה, בגדי חורף ולפחות שני זוגות נעליים. אנחנו קמים בבוקר במלון המדהים שלנו אמריטניה שנמצא במרכז ניו יורק ולמרות הלחץ של העזיבה אנחנו לא מוותרים על הגראנדה לאטה והבייגל עם גבינת הפילדלפיה המעלפת בסטארבקס שמתחת למלון.

להמשך קריאה


תאילנד ארץ הפינוקים

תאילנד 

כל מי שרוצה נופש/ים/אוכל טוב/מסג'ים/פינוקים/בילוים וכדומה מוזמן לגן העדן הטרופי תאילנד. לטיול יצאנו שני זוגות, בטיסת אל על לבנגקוק ומשם טיסת המשך עם "תאי אייר" לפוקט . לאחר הרבה שעות טיסה התמקמנו במלון "פאטונג ביץ" הקרוב לים (מיקום מצויין, לא יקר ומעולה).

להמשך קריאה


הוסיפו את העסק שלכם לאתר - חינם

פראג

פראג למטייל

טרויה פראג 

כמו כל האגדות, בהן פרט לקסם וליופי יש גם קורטוב עצב, פראג צובטת בלב. זו עיר קסומה באמת, בנויה מרובעים שלכל אחד אופיו הייחודי והצעותיו שלו להנעים את זמן המבקר, פראג מספקת אווירה רומנטית השורה בכל פינה בעיר – מכל עבר ניבטת ההיסטוריה על פארה, מבנים יפהפיים, גשרים, צריחים, פסלים ועושר תרבותי ואמנותי. לא בכדי שר שלום חנוך על שיר שחלם עליה – לרגעים תחושו כי הזמן עמד מלכת והנכם מבקרים במקום סודי כאילו אינו אמיתי. כאילו הנכם מבקרים בתוככי אגדה. ..

 

 

להמשך קריאה 

מפת העיר פראג

בניית אתרים: אורן וסרשפרונג - www.joomla-israel.co.il